EW-M2068-2T 2-Yollu Su Geçirmez Kablo Bağlantı Kutusu, güvenilir ve kolay montaj imkanı sunar. Bağlantı noktalarındaki rakorlar, montaj işlemlerini pratik hale getirirken, kutuya entegre edilmiş frezeli tırnaklı kablo rakorları sayesinde küçük kesitli kablolarla da uyumluluk sağlar.
| Özellik | Değer |
| Voltaj | 450V |
| Akım | 40A |
| Kabuk Malzemesi | PA66 |
| Kablo Çapı | 2x 9-12mm |
| Kablo Kesiti | 0.5 ~ 6mm2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ 105°C |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Model Numarası | M2068 |
Bu bağlantı kutuları, IP68 onayına sahip oldukları için reçine veya jel kullanmaya gerek kalmadan su ve toz geçirmez bağlantılar oluşturur. Kompakt boyutları sayesinde erişimi kolaydır ve özellikle küçük alanlarda veya elektronik ve elektromekanik bileşenlerin kullanıldığı bağlantılar için idealdir.
