EW-M2068-4TA 4-Yollu Su Geçirmez Kablo Bağlantı Kutusu, güvenilir ve hatasız montaj imkanı sunar. Bağlantı noktalarındaki rakorlar sayesinde kurulum süreçleri kolaylaşırken, kutu içerisine entegre edilmiş frezeli tırnaklı kablo rakorları sayesinde küçük kesitli kabloların montajı da pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.
| Özellik | Değer |
| Voltaj | 400V |
| Akım | 40A |
| Kabuk Malzemesi | PA66 |
| Kablo Çapı | 2x 7-10mm / 2x 9-12mm |
| Kablo Kesiti | 0.5 ~ 6mm2 |
| Calisma Sıcakligi | -40 ~ 105°C |
| Koruma Sinifi | IP68 |
| Model Numarası | M2068 |
Bu bağlantı kutuları, IP68 sertifikası sayesinde reçine veya jel kullanmaya gerek kalmadan su ve toz geçirmez bağlantılar sağlar. Kompakt boyutlarıyla dikkat çeken kutular, tekrar erişilebilir olup özellikle küçük alanlarda ve elektronik veya elektromekanik bileşen içeren bağlantılar için idealdir.
