EW-M2068-4TB 4-Yollu Su Geçirmez Kablo Bağlantı Kutusu, güvenilir ve hatasız montaj imkanı sunar. Kolay kurulum için rakorlara sahip olan bu kutu, özellikle küçük kesitli kablolar için entegre frezeli tırnaklı kablo rakorları ile donatılmıştır. Su ve toz geçirmez bağlantılar için IP68 sertifikasına sahiptir, bu sayede reçine veya jel kullanımına gerek kalmaz.
| Özellik | Değer |
| Voltaj | 450V |
| Akım | 40A |
| Kabuk Malzemesi | PA66 |
| Kablo Çapı | 2x 7-10mm / 2x 9-12mm |
| Kablo Kesiti | 0.5 ~ 6mm2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ 105°C |
| Model | M2068 |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
Kompakt boyutları sayesinde tekrar erişilebilirliği kolaylaştırır ve özellikle küçük alanlar veya elektronik ve elektromekanik bileşenlerin bulunduğu bağlantılar için idealdir. Yüksek kaliteli plastikten üretilmiş olup, güneş ışığına karşı dayanıklıdır, çatlama veya solma gibi sorunlar yaşanmaz ve uzun ömürlü kullanım sunar.
