EW-M2068-5T 5-Yollu Su Geçirmez Kablo Bağlantı Kutusu, güvenilir ve hatasız kablo bağlantıları için ideal bir çözümdür. Kolay montaj imkanı sunan rakor tasarımı ve entegre frezeli tırnaklı kablo rakorları sayesinde küçük kesitli kablolarla dahi pratik bir kullanım sağlar. Zorlu koşullara dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir performans sunar.
| Özellik | Değer |
| Voltaj | 450V |
| Akım | 40A |
| Kabul Malzemesi | PA66 |
| Kablo Capı | 3x 7-10mm / 2x 9-12mm |
| Kablo Kesiti | 0.5 ~ 6mm2 |
| Calisma Sıcaklığı | -40 ~ 105°C |
| Koruma Sinifi | IP68 |
Benzin istasyonları, madenler, işleme tesisleri, sulama sistemleri, tarım ve yetiştirme alanları, seracılık, su arıtma tesisleri, izleme sistemleri, dalgıç pompalar ve enerji dağıtım sistemleri gibi çeşitli endüstriyel uygulamalarda güvenle kullanılabilir.
