EW-M2068S-3T 3-Yollu Su Geçirmez Kablo Bağlantı Kutusu, güvenilir ve hatasız montaj imkanı sunar. Bağlantı yerlerindeki rakorlar, kurulum sürecini kolaylaştırırken, entegre frezeli tırnaklı kablo rakorları sayesinde küçük kesitli kabloları da rahatlıkla bağlayabilirsiniz.
| Özellik | Değer |
| Voltaj | 450V |
| Akım | 40A |
| Kabuk Malzemesi | PA66 |
| Kablo Çapı | 1x 9-12mm / 2x 10-14mm |
| Kablo Kesiti | 0.5 ~ 6mm2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ 105°C |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
IP68 onaylı bu bağlantı kutuları, reçine veya jel kullanımına gerek kalmadan su ve toz geçirmeyen bağlantılar sağlar. Kompakt tasarımı sayesinde, özellikle küçük alanlarda veya elektronik ve elektromekanik bileşenlerin kullanıldığı bağlantılarda tekrar erişim imkanı sunar.
Benzin istasyonları, madenler, işleme tesisleri, sulama sistemleri, tarım ve seracılık, su arıtma tesisleri, izleme sistemleri, dalgıç pompalar ve enerji dağıtım sistemleri gibi çeşitli alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.
Yüksek kaliteli PA66 plastikten üretilmiş olup, güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır; çatlama veya solma gibi sorunlar yaşatmadan uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.
