EW-M2068S-4TA 4-Yollu Su Geçirmez Kablo Bağlantı Kutusu, güvenilir ve kolay montaj imkanı sunar. Bağlantı noktalarındaki rakorlar sayesinde kurulum işlemleri oldukça basittir. Kutuya entegre edilmiş frezeli tırnaklı kablo rakorları, özellikle küçük kesitli kablolarla çalışırken pratik bir çözüm sağlar.
| Özellik | Değer |
| Voltaj | 400V |
| Akım | 40A |
| Kabuk Malzemesi | PA66 |
| Kablo Çapı | 2x 9-12mm / 2x 10-14mm |
| Kablo Kesiti | 0.5 ~ 6mm2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ 105°C |
| IP Derecesi | IP68 |
Bu bağlantı kutuları, IP68 sertifikası sayesinde reçine veya jel kullanmaya gerek kalmadan su ve toz geçirmez bağlantılar oluşturur. Kompakt boyutları, özellikle küçük alanlarda veya elektronik ve elektromekanik bileşenlerin bağlantısında tekrar erişilebilirliği kolaylaştırır.
