EW-M2068S-5T 5-Yollu Su Geçirmez Kablo Bağlantı Kutusu, güvenilir ve hatasız montaj imkanı sunar. Bağlantı noktalarındaki rakorlar sayesinde montaj işlemleri kolaylaşırken, kutuya entegre edilmiş frezeli tırnaklı kablo rakorları küçük kesitli kabloların kullanılmasına olanak tanır. Kompakt tasarımı sayesinde özellikle dar alanlarda ve elektronik veya elektromekanik bileşenlerin kullanıldığı bağlantılarda erişilebilirlik sağlar.
| Özellik | Değer |
| Voltaj | 450V |
| Akım | 40A |
| Kabuk Malzemesi | PA66 |
| Kablo Çapı | 3x 9-12mm / 2x 10-14mm |
| Kablo Kesiti | 0.5 ~ 6mm2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ 105°C |
| Koruması | IP68 |
Bu bağlantı kutuları, benzin istasyonları, madenler, işleme tesisleri, sulama sistemleri, tarım ve yetiştirme alanları, seracılık, su arıtma tesisleri, izleme sistemleri, dalgıç pompalar ve enerji dağıtım sistemleri gibi çeşitli ortamlarda kullanım için idealdir.
