EW-M2068XL-4T 4-Yollu Su Geçirmez Kablo Bağlantı Kutusu, güvenilir ve hatasız kablo bağlantıları için ideal bir çözümdür. Bu bağlantı kutusu, özellikle zorlu ortam koşullarında dahi su ve toz geçirmez bağlantı ihtiyacı olan uygulamalar için tasarlanmıştır. Kolay montaj sağlayan rakorları ve entegre frezeli tırnaklı kablo rakorları sayesinde küçük kesitli kabloları da kolayca bağlayabilirsiniz.
| Özellik | Değer |
| Voltaj | 450V |
| Akım | 40A |
| Kablo Çapı | 4x 9-12mm |
| Kablo Kesiti | 0.5 ~ 6mm2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ~ 105°C |
| Kabuk Malzemesi | PA66 |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
Bu bağlantı kutuları, benzin istasyonları, madenler, işleme tesisleri, sulama sistemleri, tarım ve yetiştirme alanları, seracılık, su arıtma tesisleri, izleme sistemleri, dalgıç pompalar ve enerji dağıtım sistemleri gibi çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalarda kullanılabilir.
