A8 Air Akıllı Pil Şarj Cihazı, AA, AAA, 10500 ve 12500 boyutlarındaki pillerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde şarj etmeniz için tasarlanmış, çok yönlü bir şarj istasyonudur. Profesyonel sınıf performansı ile her bir pili bağımsız olarak yönetebilir, aynı anda birden fazla pili şarj etme imkanı sunar.
| Özellik | Değer |
| Model | A8 Air |
| Besleme Voltajı | 5-9VDC |
| Maksimum Çıkış Voltajı | 27W |
| Kanal Başına Şarj Akımı | 1A max. (1500mA’ye kadar) |
| Uygun Piller | AAA, AA, 10500, 12500 |
| Uygun Pil Tipi | NiMH, NiCd, Li-ion, LiFePO4, LiHV, 1.5V sabit voltajlı LiPo |
| Desteklenen Protokoller | PD3.0/PD2.0/QC2.0/BC1.2 (BC1, PD2, PD3, QC2 protokolleri desteklenir) |
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | -10 ~ 40°C |
| Boyut | 118.5x63x25mm |
| Ağırlık | 75g |
A8 Air, Li-Ion, LiHV, LiFe, NiMH, NiCd ve NiZn pilleri için akıllı şarj algoritması sayesinde otomatik pil tipi tanımlama özelliği sunar. Lütfen dikkat, LiHV ve NiZn piller için pil tipi operasyonu manuel olarak seçilmelidir.
Bu şarj cihazı, fotoğraf makineleri, oyuncaklar, uzaktan kumandalar ve diğer birçok cihazda kullanılan şarj edilebilir piller için idealdir. Seyahatlerinizde, evde veya ofiste kullanıma uygundur.
