BYX-2003000 20V 3A Adaptör - Type-C Çıkışlı
BYX-2003000 20V 3A Adaptör - Type-C Çıkışlı Ürününü Güvenli Alışverişin Adresi İndirimAl.com'dan Sipariş Verebilirsiniz.
Ürün Kodu:
MTR-47718
Barkod:
MTR-47718
Marka:
Nochta
Kategori:
Adaptörler
Stok:
20+
%22
indirim
1.428,39 TL
1.115,93 TL
92,99 TL 'den başlayan taksitlerle
Sepete Ekle
Hemen Al
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Tavsiye Et
Yorum Yaz
Karşılaştır
Fiyat Alarmı
Telefonla Sipariş
Ürün Önerileri
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ürün Açıklaması
Garanti ve Teslimat
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
TESLİMAT
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Benzer Ürünler
HJ-24050 24V 500mA Adaptör
%22
29.5V 2A Adaptör Priz Tipi
TF-1593 5V 1A Adaptör
SOP28 / SOIC28 / SO28 / TSSOP28 / SSOP28 Smd - Dip Çevirici
QFN36 / QFN40 Smd - Dip Çevirici
Powermaster 12V 3A Adaptör
12V 1A Adaptör - KA1201A
Mass Power 12V 2A Adaptör