SG-002 4-20mA 0-10V Ayarlanabilir Akım-Gerilimi Simülatörü ve Sinyal Jeneratörü, elektronik cihazların test edilmesi, kalibrasyonu, devre analizi ve arıza teşhisi gibi çeşitli uygulamalar için tasarlanmış taşınabilir ve kullanışlı bir cihazdır. Hem profesyoneller hem de elektronik devrelerle çalışanlar için ideal bir araçtır.
Bu jeneratör, ±12 V aralığında voltaj ve 0 - 24 mA aralığında akım sinyali üretebilme özelliğine sahiptir. Çıkış sinyali parametrelerini net bir şekilde takip etmenizi sağlayan dört basamaklı LED ekranla donatılmıştır. Ayrıca, sık kullanılan sinyal parametrelerini kaydederek zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bir hafıza fonksiyonu bulunmaktadır. Parametrelerin ayarlanması ise potansiyometre aracılığıyla kolayca gerçekleştirilebilir.
| Özellik | Değer |
| Gerilim sinyali | ±12 V |
| Akım sinyali | 0 - 24 mA |
| Ekran | 4 haneli LED ekran |
| Güç kaynağı - Vidalı konnektör | 15 V - 30 V |
| Güç kaynağı - Mikro USB konektörü | 5 V |
| Güç kaynağı - Lityum pil | 3,7 V 1100 mAh (dahildir) |
| Boyutlar | 89x69x28mm |
| Ağırlık | 115 gr |
