XING2 2207 2755KV 4-6S FPV Drone Motoru, yüksek performansı ve dayanıklılığı bir araya getiren güçlü bir motordur. Yeni nesil N52H kavisli ark mıknatıslar sayesinde tepki süresi önemli ölçüde azaltılmıştır. Yüksek kaliteli malzemeler ve sağlam yapı, mıknatıs hava boşluğunu ve stator laminasyonunu minimuma indirerek verimliliği ve gücü artırır.
| Özellik | Değer |
| KV | 2755KV |
| Ağırlık (kablo dahil) | 31,6 g |
| Boyutlar | ?29,08*32,6 mm |
| Faz Arası Direnç | 41.5mΩ |
| Giriş Voltajı | 16V |
| Tepe Akımı | 40.35A |
| Maksimum Watt | 645.60W |
| Montaj Delikleri | 16*16 ?3 mm |
| Rotor Özellikleri | Unibell |
| Mil Çapı | 5 mm |
| Mil Uzunluğu | 13,5 mm |
| Uç | 160 mm/20 AWG |
| Mıknatıs | N52H Kavisli |
| Konfigürasyon | 12N14P |
| Rulman Tipi | NSK |
| Rulman Özellikleri | ?9*?4*4 |
| Sargı | Tek Telli bakır sargı |
Bu motor, FPV drone yarışları ve akrobatik uçuşlar için idealdir. Güçlü performansı sayesinde daha hızlı ve çevik bir uçuş deneyimi sunar. XING2 motorun tasarımı, dayanıklılığı artırırken aynı zamanda ağırlığı minimumda tutar.
